Premium Themes

تشکیل جلسه روحانیت شهر فرخی ومنطقه بیابانک + ۲۹عکس

نوشته شده توسط مدیر سایت. در دسته جديدترين مطالب, جلسه روحانیت

تشکیل جلسه روحانیت شهر فرخی ومنطقه بیابانک + ۲۹عکس

انتشار یافته در مهر ۱۷, ۱۳۹۴ با ۶ دیدگاه

تشکیل جلسه روحانیت شهر فرخی و منطقه بیابانک

جلسه روحانیت شهر فرخی ومنطقه بیابانک در منزل حجت الاسلام والمسلمین حاج سیدعلیرضا قاضوی در مورخ  1394/7/17 با حضور امام جمعه محترم شهر فرخی تشکیل و تصویب شد که شورای مرکزی در خصوص انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی با عنایت به حساسیت موضوع ورود نموده و فرد اصلح را انتخاب و به مردم معرفی و حمایت نماید .

 

۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۱۰۹ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۱۳۳ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۱۳۷ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۱۴۸ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۱۵۳ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۲۰۶ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۲۴۸ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۳۰۳ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۳۳۲ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۴۰۴ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۴۱۷ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۴۵۸ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۵۵۴ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۲۶۲۹ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۳۱۰۵ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۳۱۲۵ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۳۱۳۹ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۳۱۵۷ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۳۳۰۸ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۴۹۲۷ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۵۰۰۶ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۴۵۰۱۱ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۵۴۴۵۷ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۵۴۶۵۹ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۶۰۸۴۹ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۶۱۵۵۹ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۶۱۶۰۳ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۶۱۶۲۳ ۲۰۱۵۱۰۰۹_۱۶۱۷۰۹

 

درباره مدیر سایت

مرور بایگانی نوشته های مدیر سایت

۶ دیدگاه

۶ دیدگاه در تشکیل جلسه روحانیت شهر فرخی ومنطقه بیابانک + ۲۹عکس در حال حاظر وجود دارد . شاید شما مایل به افزودن نظر شخصی خودتان هستید؟

 1. سلام احساس تکلیف روحانیت منطقه بیابانک وفرخی ستودنی وقابل تقدیر می باشدامیدواریم این حرکت را ،این احساس مسئولیت را دربین مجموعه روجحانیت دوشهرستان خور وبیابانک مشاهده کنیم

 2. با سلام

  چرا فکر می کنند که بزرگان فرخی وصاحبان علم همه از قشر روحانیت هستند که برای فرخی تصمیم گیری می کنند؟ یکی از شرایط تصمیم گیری برای نتیجه بهتر  تصمیم گیری گروهی است از جناحههای مختلف تا جوانب امر کلا دیده شود ونظر منتقدین نیز در تصمیم گیری دخیل باشد.

  بهتر نیست که  از محضر دیگران نیز بهره ببرند؟

  فرخی کم ندارد از دکتر ومهندس واستاد وصاحبان مناصب دیگر.

  تدبیری اندیشیده شود به نظر بهتر نیست؟

  • سلام اصناف و گروه های دیگر هم می توانند تشکلی داشته دور هم جمع شوند و منفردا یا به اتفاق جامعه روحانیت تصمیم گیری کنند بسیار مناسب است

   • با سلام وعرض ادب مجدد

    جناب حاج آقا ی رئیسی

    حرف اصلی وحدت کلمه است  نه اینکه صنفی وحزبی بخواهیم در مورد فرخی تصمیم گیری کنیم ونظریه پردازی

    حرف حقیر که شاید اشتباه هم باشد این است که به جای دعوت از طلاب تازه به دوران رسیده که بعضا سی سال هم ندارند  والبته عزیزان دل ما وآینده سازان جبهه حضرت ولی عصر ، بهتر نیست از محضر بزرگان دیگری که روحانی نیستد ولی تحصیل کرده استفاده شود.؟ این افراد در فرخی کم هم نیستند .

    مثلا در همین مصوبه اخیرتان در مورد تصمیم گیری کاندیدای مجلس شورا ی اسلامی آیا ملاک عمل ما بچه فرخی ها تصمیمات فقط قشر طلبه باشد یاخیر؟ یا جوانب دیگر امر نیز سنجیده خواهد شد. 

    دیگر جوانان ما خسته شده اند از بازیهای سیاسی گروههای چپ گرا وراست گرا .

    جوانان بیدار شده اند ویافته اند که باید حول محور ولایت مطلقه فقیه بچرخند ولاغیر .

    البته جسارت حقیر را ببخشید  وبه بزرگی خودتان حلال بفرمایید.  

    • سلام و از احساس مسولیتی که نسبت به مسائل سیاسی منطقه و فرخی دارید جای خوشبختی و نشان از بصیرت شما ست اما توجه را به نکاتی جلب می کنم ۱- تشکل ما یک تشکل صنفی است واین جلسه عمومی است که همه طلاب شرکت می کنند اما تصمیمات در شورای مرکزی گرفته می شود ۲- چرا فرهیختگان ازغیر طلاب  که شما اشاره کردید اولا برای خود جلسه برگزار نمی کنند وتصمیم گیری نمی کنند و ثانیا آنها چرا با جامعه روحانیت که سابقه طولانی دارد تعامل ندارند انجمن دانشجویان و فارغ التحصیلان بسنده کردند به ایام عید که عده ای را گزینشی تشویق کنند ۳- چرا دیگر فرهیختگان اگر گروه و انجمنی ندارند همانطور که عده ای برای سقف حسینیه و ….. طومار بر له وعلیه می نویسند و اطراف و اکناف می فرستند چرا در مورد این مسئله مهم سکوت کردند ونامه ای یا طوماری به جامعه روحانیت نمی نویسند و پیشنهاد خود را بیان نمی کنند کما اینکه ۱۸ سال قبل برای کاندیدا توری حقیر چند طومارویکی به جامعه روحانیت ارسال شد

     اراذتمند شما   

 3. فرخی بایدبه علمای خودببالدکه علمایش وسط میدان هستند ومحافظه کاری وملاحظه کاری ندارند سیاست بازی نمی کنندوسیاستشان عین دیانتشان هست.علمای فرخی توانسته اندبه انتظارات ومطالبات رهبری لبیک بودند.ومردم را روشن کنند.بنده اهل شهر شمانیستم اما به عنوان یک طلبه وقتی بصیرت افزایی روحانیت شمارا می بینم غبطه می خورم.روحانیتی که درد مردم رامی فهمددلسوز نظام ورهبری است این روحانیت به بالندگی دوشهرستان کمک میکندلذا نگاه کنید یکی از شهرهایی که در استان اصفهان بیشترین طلبه رادارد فرخی است.خواص فرخی بایدازاین پتانسیل قوی استفاده کنند.فرخی راباید به حق مدینه فاضله ای در دل کویر بدانیم این شهر ،شهر فقاهت هست شهر علم ودانش وادب هست.من به شما تبریک می گویم که زادگاهتان فرخی است.

دیدگاهتان را بنویسید