Premium Themes

پیام تشکر فرزندان مرحومه مغفوره مطهره بیگم روحانی

نوشته شده توسط مدیر سایت. در دسته تقدیر وتشکر, جديدترين مطالب

پیام تشکر فرزندان مرحومه مغفوره مطهره بیگم روحانی

انتشار یافته در اردیبهشت ۰۷, ۱۳۹۵ با بدون دیدگاه

                                         پیام تشکر فرزندان مرحومه مغفوره مطهره بیگم روحانی
                                             

                                                          باسمه تعالی


یَا أَیَّتُهاالنَّفسُ المُطمَئِنَّة إِرجعی إِلی ربِّکَ راضیةً مَرضیة فَادخلی فِی عِبادی وَادخلی جنَتی


چهل روز از وداع با مادر می گذرد ، آنکه به درد دل هایمان گوش میداد و آراممان میکرد ، چهل روز از تنها شدنمان میگذرد و هر روز بیشتر از قبل احساس تنهایی میکنیم دیگر با که درد دل نمائیم . آه که وداع با مادر چه جان سوز است .
در حدیثی از حضرت زهرا سلام الله علیها نقل است : هرکه خداوند را بی پیرایه عبادت کند خداوند برترین مصلحتش را نثار او میکند و مادرمان اینچنین بود عبادت کننده ای با اخلاص ، خانم مطهره بیگم روحانی چندین بار موفق به زیارت خانه خدا شده بود که دو بار آن حج تمتع بود ، ایشان بارها به زیارت امامان معصوم در عتبات عالیات رفته بودند ، مادری با اخلاص که شهید محمد صادق قاضوی را در دامان خود پرورانده بود . گوبا به پاس آن همه عبادت با اخلاص خداوند رحلت او را در زمان سوگواری مادرش حضرت زهرا سلام الله علیها قرار داده بود .
اما ما بازماندگان با کوهی کمر شکن از غم هجران آن بانوی بزرگ دل هایمان شکست و در غم فراق مادر زندگیمان پر غم گردید اما در مواقع بی صبری به مصداق آیه های و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون صبر پیشه کردیم . و اگر نبود محبت ها و تسلاهای شما مومنان و بزرگواران که در مراسم تشییع پیکر مطهر و مراسم مختلف سوم ، هفتم ، مجلس فرخی و این مجلس) چهلم ) که ما را همراهی نمودید چه بسا که می شکستیم و عنان صبر از دست میدادیم .
لذا لازم و واجب و انجام وظیفه میدانیم که از همه سروران گرامی ، علما ، بزرگان فامیلهای مهربان ، همسایگان ، هم ولایتی های مهربان که از راه دور و نزدیک از شهر فرخی ، خور ، قم ، نائین ، یزد و دیگر شهرها و همچنین از کسانی که تلفنی ، یا با پیام ، نثار دسته گل و پوستر ما را مورد لطف و محبت خود قرار دادند تشکر نمائیم .
همچنین مجددا از مسئولین سایت های مختلف که مراسم را پوشش دادند تشکر و قدردانی می نمائیم .
خداوند رحمان و رحیم سلامتی و طول عمر با برکت به همه شرکت کنندگان در مجلس عطا فرماید و رفتگانتان را غریق رحمت بی کران خود نماید .
با کمال تشکر از طرف فرزندان ، داماد ها ، عروس ها ، برادران و یگانه خواهر متوفی خانم ملکوتی روحانی .

سید محمد رضا قاضوی

درباره مدیر سایت

مرور بایگانی نوشته های مدیر سایت

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد پیام تشکر فرزندان مرحومه مغفوره مطهره بیگم روحانی. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید