Premium Themes

مرحوم کلیم الله رئیسی به رحمت حق پیوست/ مراسم شب سوم و هفتم مرحوم

نوشته شده توسط مدیر سایت. در دسته تبریک وتسلیت, جديدترين مطالب

1

انتشار یافته در اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۵ با بدون دیدگاه

 

با نهایت تاسف باخبر شدیم کلیم الله رئیسی در مبارزه با بیماری مغلوب شد و جان به جان آفرین تسلیم نمود. مرحوم یکی از افرادی بود که سالها در فرخی به عنوان پاک بان فعالیت می کرد و پس از دست دادن روشنایی چشم ها خانه نشینی را عزلت نکرد و حضور فعال در جمعه و جماعات مذهبی داشت و یکی دو سال است که بیماری وی سخت تر شده بود و ماه هاست که درگیر بیمارستان و در بستر بیماری بود که دقایقی قبل در منزلش فرخی در گذشت. مرحوم کریم الله یکی از موذنین و چاووش خوانهای منظم و بی ریایی فرخی بود که بیشتر مراسم های استقبال و بدرقه همشهریان را با صوت خود با خبر میکرد. جادارد از طریق فروی نیوز و صفای فرخی این رسانه مردمی درگذشت مرحوم کریم الله رئیسی را به خانواده محترم علی الخصوص فرزندان محمد حسن، شیخ اسدالله ،حسین ، علی و حمید رئیسی و فامیلهای رئیسی ،پرهیزگار ،نبوی ،فرخ و خادمی تسلیت عرض نمایم و از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر جزیل و برای آن مرحوم غفران و رحمت الهی مسئلت نمایم. خدایش رحمت کند شادی روحش فاتحه مع الصلوات مراسم تشیع و خاکسپاری امروز عصر احتمالا انجام خواهد شد.


مراسم شب سوم  مرحوم کربلائی کلیم الله رئیسی روز دوشنبه ۱۳۹۵/۲/۲۸ و شب هفتم روز جمعه ۱۳۹۵/۲/۳۱ در  شهر فرخی و در محل هیات قمر بنی هاشم ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار می گردد.

 

درباره مدیر سایت

مرور بایگانی نوشته های مدیر سایت

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد مرحوم کلیم الله رئیسی به رحمت حق پیوست/ مراسم شب سوم و هفتم مرحوم. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید