Premium Themes

جلسه جامعه روحانیت شهر فرخی و بیابانک

نوشته شده توسط مدیر سایت. در دسته جديدترين مطالب, جلسه روحانیت

852

انتشار یافته در بهمن ۲۸, ۱۳۹۱ با ۷ دیدگاه

                                    جلسه جامعه روحانیت شهر فرخی و بیابانک

روز گذشته جلسه  جامعه روحانیت شهر فرخی وبیابانک مورخه ۲۷/۱۱/۱۳۹۱ درشهر قم منزل حجت الاسلام سید مهدی نبوی با حضور علماء وطلاب مقیم قم و تهران برگزارشد .

دراین جلسه پس از قرائت قران کریم جهت شادی روح اعضاء در گذشته از جلسه خصوصا شهدای روحانی و در گذشتگان صاحب البیت قرائت فاتحه شد .

سپس  حجت الاسلام ابوالحسن رئیسی سخنگوی روابط عمومی پیشنهاداتی را مطرح نمودند که  پس از شور ومشورت اعضاء مصوبات ذیل به تصویب رسید.

۱- جامعه روحانیت در آینده نزدیک با هماهنگی بنیاد شهید و سپاه پاسداران شهرستان خور وبیابانک یادواره ای جهت شهدای روحانی شهر فرخی برگزار نماید .

۲- با هماهنگی امام جمعه محترم شهر فرخی سخنرانان ایام عید وموضوعات تعیین وپیشتر اعلام گردد.

۳-  در ایام عید عده ای از روحانیان به نمایندگی از جامعه روحانیت به اتفاق  امام جمعه محترم جهت بزرگداشت  خانواده معظم شهدا به منزل آن اعزه رفته ودیدار داشته باشند. 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

درباره مدیر سایت

مرور بایگانی نوشته های مدیر سایت

۷ دیدگاه

۷ دیدگاه در جلسه جامعه روحانیت شهر فرخی و بیابانک در حال حاظر وجود دارد . شاید شما مایل به افزودن نظر شخصی خودتان هستید؟

 1. با سلام و خسته نباشید
  از اینکه علما را زیر یک سقف جمع می بینیم خوشحال و خوشبختیم. ولی خودمونیم از مهرماه تا حالا منتظریم مصوبات جدید آقایان را بخوانیم و و اگر قابلیت دارد نقد کنیم ولی بعد از کلی انتظار، ساعت ۱۲ شب گذشته، بعد از چندین و چند بار مراجعه با صفا و صمیمیت به سایت صفا چنان تو ذوقمان می خورد که حد و اندازه ندارد.از این نظر واقعا باید خدمت علما و تبریک گفت.
  آخه برای این ۳ مصوبه ناقابل که نمیشه مثل سری قبل ۶ صفحه نقد نوشت و کلی سایت شلوغ کرد. در این ۷-۸ سال کلی از اخبار شنیده ایم که دولت مهرورز به هر استانی رفت ۲۰۰-۲۵۰ مصوبه داشت آنوقت آقایان حدود ۲۰-۲۵ نفر دور هم نشسته اند تازه پس از شور و مشورت!!! ۳ مصوبه تصویب کرده اند.اینکه نشد کار….
  من فکر می کنم وقتی که عزیزان صرف کرده اند چه برای سفر به قم (البته تعداد تهرانیون زیاد نیست، حتی تعداد قمیون هم)و چه در این جلسه بیشتر از این ۳ مصوبه با ارزشتر بوده است.البته خرده نگیرید بابت مزاح بود .هر کس نداند ما به خوبی می دانیم که هدف گرد هم آمدن است نه تصویب مصوبات.
  تازه این ۳ مصوبه را روابط عمومی و یا خود سخنگو دوست عزیز آقای دکتر رئیسی نیز می توانست تصویب و بعد از طریق پیامک به اطلاع اعضا برساند.
  اما از مزاح گذشته مصوبه اول بسیار شایسته و بجا بوده وقابل تقدیر و تشکر است.اگر چه این کار مقداری دیر صورت می گیرد ولی از لفظ آینده نزدیک زمان را نمی توان برداشت کرد.چون وقتی به اعضا می نگریم به نظر می رسد هرکدام آینده نزدیک را به گونه ای تفسیر کنند.
  اما مصوبه دوم به نظر می رسد کار سختی را بر عهده حاج آقای شیخی گذاشته اند.از باب اینکه ایشان با همه مشغله ای که در فرخی دارد اولا از کجا بداند چه کسانی عید به فرخی می روند؟موضوع منبر آنان چه خواهد بود؟
  به نظر می رسید که اگر در جلسه یک آسیب شناسی از وضعیت فرهنگی اجتماعی خانوادگی و علمی و مذهبی به عمل می آمد و بعد موضوعات تعیین و افراد مشخص می شدند بهتر بود.
  اما مصوبه سوم چرا عده ای؟و همه نه؟ دست خالی یا پر؟
  راستی کلمه عزیزان چه مشکلی داشت که از واژه غیر آشنا و نامأنوس اعزه استفاده شده است؟
  در ضمن در چنین جلسات مهمی که نگاه ها را به سمت خود جذب می کند از تاثیر و تاثرات و پیشرفت های مصوبات جلسات قبل نیز سخن به عمل می آید.گزارش مختصر این جلسه درباره این مطلب ساکت است و چیزی بیان نکرده است. حداقل حاج آقا مصطفی قول داده بودند بعد از سفر حج به نامه قبلی من جواب خواهند داد.بعد از حج خبری نشد.فکر می کنم الان بهترین فرصت در این باره است….
  و اما بعد دوستان داریم

  • برای جلوگیری از اتفاقات سال قبل مثل تغییر شهردار خدوم .بهتر به نظر می رسید افراد خدوم را انتخاب کنیم وقبل از اقدام شورا ار انها تشکر شود که اگر نا گهان تغییر ی ایجاد شد نگوییم تشکری نشد ه است .راستی این مصوبات فقط نظم دادن به کارهای قبلی است وهیچ اقدام شایسته ای جدیدی نیست که مصوبه بحواهد.

 2. سلام و خسته نباشید
  با توجه به اینکه گفته اند کار جانبازان از کار شهیدان نیز سخت تر است پیشنهاد می دهم یک طرح دو فوریتی تصویب کنید علما علاوه بر بازدید از خانواده شهدا که چشم و چراغ مملکت هستنا از جانبازان و خصوصا جانباز شیمیایی علیرضا رحمانی نیز دیدنی به عمل آورند و از نزدیک با درد و رنج ایشان نیز آشنا شوند

  • سلام مصوبه راآخر شب با عجله درج کردم در مصوبه بازدید از خانواده شهداء طلبه ، بازدید از جانباز شیمادی آقای رحمانی هم بود که از قلم افتاد. ممنون از تذکر شما

 3. من برای اولین بار تو این جلسه بودم یه مشکلی که این جلسه داشت این بود که دوستان روحانی هر موقع که خواستند به جلسه امدند و هر موقع که خواستند رفتن. خروج بعضی از طلاب در حالی بود که هنوز بزرگان جلسه در حال صحبت و مذاکره بودند. لطفا برای این مسئله در جلسات اینده راه حلی پیدا کنید. مثلا ساعت شروع و ساعت خاتمه جلسه را با پیامک همراه با اعلام مکان جلسه ارسال کنید .ممنون

  • سلام ممنون از تذکرتون انشاءالله اعلام می کنیم اما بعید است که حل بشه

 4. چه چیز بعید است؟
  این که الگوی مردم خود به حرف امیر المومنین(علیه السلام) گوش ندهند که:
  اوصیکم به تقوی الله و نظم امرکم

دیدگاهتان را بنویسید