Premium Themes

دیدار اعضای جامعه روحانیت فرخی با خانواده های شهدا ،آزاد گان و جانبازان محترم

نوشته شده توسط مدیر سایت. در دسته جديدترين مطالب, جلسه روحانیت

2

انتشار یافته در فروردین ۰۴, ۱۳۹۳ با ۱ دیدگاه

دیدار اعضای جامعه روحانیت فرخی با خانواده های شهدا ،آزاده گان و جانبازان محترم

سلام به گزارش فروی نیوز شب گذشته بعد از مراسم روضه خوانی مسجد جامع تعدادی از روحانیون عضو جامعه روحانیت شهر فرخی منطقه بیابانک به همراه تعدادی از فرهنگیان ،دانشجویان و بسیجیان در دیدارهای با خانواده معزز شهدای والامقام ،آزادگان سر افراز و جانبازان فداکارشهر فرخی حضور پیدا کردند .

در اولین دیدار به منزل حاج گرامی فرخی پدر شهید والامقام علی فرخ رفتند. در این دیدار برای سلامتی پدر و مادر شهید والامقام فرخ که مدت هاست در بستر بیماریست دعا کردند .
دیدار دوم منزل جانباز دفاع مقدس کربلایی علی آقا غلامرضایی (وهب ) رفتند . آقای غلامرضایی از نحوه اعزام و محل جانبازی خود نیز توضیحاتی بیان نمود . در این دیدار آقای غلامرضایی به تمام حاضران عیدی دادند.

در دیدار سوم به منزل آزاده سرافراز آقای کربلایی علیرضا وکیلی (غلامرضا) حضور به هم رساندند.

در این سه دیدار آقای سید مهدی نبوی به نمایندگی از جامعه معزز روحانیت از مقام شامخ شهدا والامقام ،آزادگان سرافراز و جانبازان فداکار و نقش پر رنگ آنها بعد از دوران دفاع مقدس ، طی بیاناتی کوتاه تجلیل به عمل اوردند .

همچنین لوح های از طرف جامع روحانیت تهیه شده بود که آقای دکتر حسین رئیسی در هر سه دیدار قرائت نمود.

و در پایان دیدارها حجت الاسلام شیخی امام جمعه معزز شهر فرخی لوح و هدیه های که از طرف جامعه روحانیت تهیه شده بود  را به آقایان حاج گرامی فرخ،غلامرضایی و وکیلی اهدا نمود.
لازم به ذکر میباشد در جلسه جامعه روحانیت شهر فرخی ومنطقه بیا بانک در مورخه ۱۶/۱۲/۱۳۹۲ مطابق با پنج جمادی الاول درمنزل حجت االاسلام سید عبد الکریم علوی در شهر مقدس قم تشکیل گردید و درخصوص ادامه برنامه فرهنگی جامعه وحضور در منزل خانواده شهداء وجانبازان وایثارگران امسال  هم مانندسال گذشته این برنامه توسط اعضاء محترم جامعه روحانیت ادامه داشته باشدنیز مصوبه در بند یک به تصویب رسیدبود که به یاری خداوند بند یک این مصوبه در اسرع وقت اجرایی شد.

عکسهای بیشتر را در ادامه مطلب ببینید…

درباره مدیر سایت

مرور بایگانی نوشته های مدیر سایت

۱ دیدگاه

۱ دیدگاه در دیدار اعضای جامعه روحانیت فرخی با خانواده های شهدا ،آزاد گان و جانبازان محترم در حال حاظر وجود دارد . شاید شما مایل به افزودن نظر شخصی خودتان هستید؟

  1. سلام
    حاج آقا سیدمرتضی موسوی رو توی چند تا از عکس ها دیدم ایشون خیلی روحانی محبوبی هستن درست نمیگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید